Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Çeyrek asırlık tecrübeyi kendi işini kurarak devam etme kararı almış ekip 2020 yılında Malatya da IŞIK-SAN Çözüm Ortaklığı firmasını kurmuştur.

VİZYONUMUZ

Sosyal sorumluluk biliciyle iş hayatına değer katmayı, Endüstriyel Sanayi Kuruluşlarına çözüm ortağı olmayı sektörüne ve sağladığı istihdam ile ülke ekonomisine fayda sağlamayı, ve yeniliklerde önemli rol almayı , ürün, proje ve hizmetleriyle müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutmayı, saygın, güvenilir ve tercih edilen marka özelliğini koruyarak faaliyetlerini sürdürmek.

MİSYONUMUZ

İş hayatına ve faaliyet gösterdiği sektöre değer katmayı ilke edinerek tecrübesiyle toplumsal, ekonomik ve sosyal sorumluluğu, ekonomik faydayı ilke edinmiş , çözüm önerileriyle verimliliği artırarak maliyetleri minimize etmeyi odak noktasına koymuş uzman insan kaynağıyla bütünleştirmiş öncelik kalite anlayışıyla  hizmet vermektir.

KALİTE YÖNETİMİ

Müşteriye karşı sorumluluk bilinciyle, gelişen teknolojiyi kullanarak tedarik, imalat ve hizmetlerimizde maliyetleri, standardizasyonu, güvenilirliği, AR-GE’ yi odak noktamıza koyarak faaliyet gösterdiğimiz sektördeki ihtiyaçları karşılayabilen ürün ve hizmetler sunmak. Bu ürün ve hizmetleri sunarken performansı ölçülmüş onaylanmış tedarikçiler ile çalışmak, çalışan ve müşteri memnuniyetini gözetmek firmamızın kalite politikasıdır.Müşteriye karşı sorumluluk bilinciyle, gelişen teknolojiyi kullanarak tedarik, imalat ve hizmetlerimizde maliyetleri, standardizasyonu, güvenilirliği, AR-GE’ yi odak noktamıza koyarak faaliyet gösterdiğimiz sektördeki ihtiyaçları karşılayabilen ürün ve hizmetler sunmak. Bu ürün ve hizmetleri sunarken performansı ölçülmüş onaylanmış tedarikçiler ile çalışmak, çalışan ve müşteri memnuniyetini gözetmek firmamızın kalite politikasıdır.

IŞIK-SAN Çözüm Ortaklığı
taleplerinizi ekonomik ve hızlı olarak yerine getirmeyi kendisine ilke edinmiştir

Hizmetlerimiz

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: